НОВИНИ

Вбивство журналістки Марінової. У Німеччині заарештували підозрюваного

Болгарський генеральний прокурор Сотір Цацаров підтвердив арешт 21-річного громадянина Болгарії Северина Крассімірова.

Правоохоронці Німеччини помістила під арешт підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки Вікторії Марінової, якого затримали напередодні. Про це повідомляє Associated Press.

 

Прокурори федеральної німецької землі Нижня Саксонія заявили, що підозрюваний був затриманий увечері 9 жовтня неподалік від Гамбурга за європейським ордером на арешт. Як зазначається, прокурори перевірятимуть, чи може він бути виданий Болгарії і подати заяву про те, щоб він утримувався під вартою.

 

Болгарський генеральний прокурор Сотір Цацаров підтвердив арешт 21-річного громадянина Болгарії Северина Крассімірова.

 

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Болгарії Младен Маринов зазначив, що слідчі знайшли дані ДНК на одязі та тілі Марінової, яку зґвалтували та задушили 6 жовтня у болгарському місті Русе.

 

Болгарські ЗМІ повідомили, що мати Крассімірова живе в Німеччині. Міністерство внутрішніх справ заявило, що він залишив Болгарію вранці 6 жовтня, перетнувши міст у Русе над Дунаєм до Румунії.

 

"Є фізичні докази, що стосуються вбивства", – наголосив Марінов.

 

Як повідомлялося, 6 жовтня в Болгарії жорстоко вбили журналістку Вікторію Марінову, яка розслідувала махінації з коштами ЄС.

 

10 жовтня міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило про затримання підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки Вікторії Марінової. У відомстві також зазначили, що його буде видано болгарській стороні після відповідного рішення генеральної прокуратури на підставі європейського ордера на арешт.