НОВИНИ

На території України працює центр, який планує атаки на журналістів та активістів — Луценко

За словами генпрокурора, Росія організувала центр на замовлення терактів проти журналістів і громадських діячів.

Правоохоронці шукають "українське коріння" організованого Росією центру, який планував теракти проти журналістів і громадських діячів в Україні. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко у середу, 10 жовтня, передає "Інтерфакс-Україна".

 

"У справі Бабченка все цілком очевидно. Як ми і заявляли разом із главою СБУ, РФ організувала тут центр на замовлення терактів проти журналістів і громадських діячів. Одним з дійових осіб цього центру був громадянин Герман", - повідомив він.

 

"Він пішов на угоду зі слідством ... вказав конкретно на фізичну особу, яка переховується в РФ, яка організовувала і фінансувала весь цей злочинний план. Таким чином, ми вважаємо, що ми нейтралізували цей центр", - додав генпрокурор.

 

За словами Луценка, Герман "підтвердив не лише існування списку, не лише всю ... діяльність із організації та замовлення вбивства Бабченка, він підтвердив і свої контакти з особами, які проходять у справі... Вказав чітко на організатора і фінансиста, який зараз там переховуються".

 

"Звичайно, ми шукаємо корені цього центру на території України, когось затримуємо, щодо когось проводимо оперативну роботу, думаю, що справу не завершено, принаймні доти, доки не будуть затримані організатори та фінансисти", - заявив генпрокурор.

 

Також, за його словами, цей центр, за попередньою інформацією, був не єдиним на території України. "СБУ ретельно працює над нейтралізацією будь-яких інших таких центрів терористичної чи диверсійної діяльності щодо будь-яких громадян, журналістів зокрема", - сказав Луценко.

 

Нагадаємо, у середу, 10 жовтня, на Київщині у квартиру координатора С14 Сергія Мазура кинули вибуховий пристрій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.