НОВИНИ

До окупованого Криму прибула делегація з Норвегії

Візит норвезької делегації, ймовірно, триватиме до 6 жовтня.

Делегація з Норвегії незаконно відвідала тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає ТСН.

 

Зазначається, що норвезька делегація запланувала відвідати чотири кримських міста.

 

Так, група з Норвегія має намір відвідати МДЦ "Артек", Лівадійський палац, Нікітський ботанічний сад, Будинок-музей Чехова в Ялті та інші.

 

Зокрема, візит, ймовірно, триватиме до 6 жовтня.

 

Наголошується, що до окупованого півострова прибули члени групи "Лікарі проти ядерної зброї" Монс Лі, актриса Ані Хоель, професор кафедри статистичних наук департаменту економіки Університету Осло Торі Шведер, а також фермери, підприємці та громадські діячі.

 

Раніше стало відомо, що делегація Болгарії незаконно відвідала окупований Крим.

 

Як повідомлялося, делегація Швейцарії на чолі з колишнім членом Ради Кантонів Едуардом Белзером відвідала окупований Крим. 

 

Нагадаємо, до окупованого Криму 3 лютого прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".  Водночас посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит представників партії "Альтернатива для Німеччини" в окупований Крим може мати "плачевні наслідки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.