НОВИНИ

СБУ оприлюднила аудіозапис підготовки Пушиліним усунення Захарченка

Аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним «державного перевороту» в псевдореспубліці.

Співробітники Служби безпеки виклали у мережу аудіозапис із доказами підготовки примусового усунення з посади «глави ДНР» Олександра Захарченка так званим головою «Народного Совета ДНР» Денісом Пушиліним. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у четвер, 27 вересня.

 

 Зазначається, що аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним «державного перевороту» в псевдореспубліці.

 

"Розмова між офіційним помічником Пушиліна Олександром Лаврентьєвим та двома невідомими відбулася 12 червня о 16:50 у ресторані «Yuvam» у турецькому місті Анталія. Під час обговорення планів на «нейтральній території» Лаврентьєв акцентує увагу співрозмовників на необхідності заміни до вересня поточного року діючого «глави ДНР» без проведення виборів. За його словами, з появою нового в.о. «глави республіки» «проблема Захарченка» буде остаточно вирішена", - йдеться у повідомленні.

 

Служба оприлюднила найбільш показові фрагменти перемовин з майже чотиригодинної «бесіди»

 

Нагадаємо, 31 серпня у центрі окупованого Донецька ватажок "ДНР" Захарченко отримав смертельні поранення у результаті вибуху в кафе "Сепар" на вулиці Пушкіна. Бомба вибухнула поруч з кафе, де перебував Захарченко. Смерть терориста підтвердили в його "адміністрації". 

 

Пізніше у Службі безпеки України повідомили, що голову самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка могли вбити через кримінальні розборки у середовищі бойовиків або ліквідували російські спецслужби.

 

У Росії підтвердили загибель Захарченка в окупованому Донецьку та очікувано звинуватили Україну у його вбивстві. На вбивство ватажка "ДНР" уже відреагував Путін.