НОВИНИ

Табачник спробував попрацювати за фахом

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник провів екскурсію у Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. для учнів 5-х класів Ліцею міжнародних відносин N51 міста Києва. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Коментуючи експонати у виставкових залах музею, Табачник детально зупинився на кожному з етапів визвольної війни радянського народу проти фашистських окупантів. Зокрема, розповів про неочікуваний та жорстокий початок війни, оборону Києва та Севастополя, окупаційний режим, а також переможне визволення українських міст і штурм Берліну.

«Цей музей вшановує пам'ять кожної родини нашої країни. Думаю, що молоді українці мають відвідувати його щонайменше тричі на рік: на 9 травня, 22 червня та 6 листопада – День визволення Києва», – зазначив Табачник.

Нагадаємо, міністр освіти та науки Дмитро Табачник – історик за фахом. 1986 року закінчив історичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Доктор історичних наук.

Діяльність Табачника на посаді міністра освіти, через його сумнівні ініціативи та українофобство, супроводжувалася низкою скандалів.

Нагадаємо, гуманітарні ініціативи Дмитра Табачника передбачають створення спільного підручника з історії для учнів Росії та України, нову редакцію чинних підручників, з прибиранням звідти найконфліктніших для московського сприйняття постатей та подій. Також Табачник пропонує надати «особливу роль» російській літературі в «загальнолюдській системі духовно-культурних цінностей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.