НОВИНИ

БПЛА, вертольоти та ракети. В Україні пройшли випробування нової зброї та військової техніки

Зокрема, було продемонстровано льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів "Скаут" і АК1-3.

В Україні на військовому полігоні Збройних Сил пройшли випробування нової української зброї та військової техніки. Про це в п'ятницю. 21 вересня, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 

За його словами, відбулись авіаційні випробування нового оперативно-тактичного безпілотного комплексу, "який здатний проводити розвідку, координувати ведення вогню, забезпечувати стійкий від впливу засобів радіоелектронної боротьби зв'язок на оперативній глибині до 200-х км, перебуваючи в повітрі до 24 годин", а також бойового безпілотного комплексу, що може нести потужний фугасний або термобаричний бойовий заряд та точно вражати цілі в глибокому тилу ворога.

 

Водночас було продемонстровано льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів "Скаут" і АК1-3.

 

"Ці вертольоти здатні забезпечувати розвідку та швидке сполучення у військах, виконувати завдання з охорони кордону, "а також із комплексом сучасного озброєння забезпечувати виконання бойових завдань, вражаючи цілі як вдень, так і вночі, зокрема, працюючи в безпілотному режимі", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, також відбулися випробування модернізованої ЗУ-23-2.

 

"Поєднання цієї надійної зенітної установки з електронною системою автоматичного знаходження цілі та управління веденням вогню дозволить надійно знищувати повітряні та наземні цілі, зокрема, БПЛА, що перебувають на озброєнні в РФ", – наголосив Турчинов.

 

Крім того, на полігоні були продемонстровані та випробувані нові боєприпаси українського виробництва, зокрема, ракети РС-80, придатні для використання у різних варіантах їх застосування, та осколково-фугасний снаряд для популярних у військах гармат МТ-12 "Рапіра".

 

"Усі нові розробки українського ОПК, які пройшли випробування, продемонстрували свою високу ефективність, та після взяття їх на озброєння значно посилять наш військовий потенціал", – резюмував  Турчинов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 22 серпня стало відомо, що некеровані ракети РС-80 «Оскол», виготовлені держпідприємством «Артем», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», успішно пройшли один з етапів державних випробувань, що проводяться Державним науково-дослідним інститутом випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки Міністерства оборони України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.