НОВИНИ

США запланували збільшити бойову авіацію до рівня часів "холодної війни"

Генерал Девід Голфейн заявив, що зміни є необхідними для того, щоб США могли зберегти своє військове домінування.

Військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки запланували збільшити бойову авіаційну потужність до рівня часів "холодної війни", щоб бути готовими до конфліктів з боку Росії або Китаю. Про це повідомляє CNN.

 

Так, міністр ВПС США Хізер Вілсон  у понеділок, 17 вересня, виступила із доповіддю про плани щодо збільшення кількості бомбардувальників, винищувачів, заправних танкерів та літаків спостереження.

 

Згідно з планом, кількість оперативних ескадрилій до 2030 року збільшиться на 24% з 312 до 386. 

 

"Ми повинні бачити світ таким, яким він є. Ось чому стратегія національної оборони прямо визнає, що ми повернулися в епоху великої конкуренції за владу", - зауважила Вілсон. 

 

Зазначається, що заплановано створення семи нових ескадрилій винищувачів, п'яти ескадрилій бомбардувальників, 15 танкерів-заправників. 

 

Також планується підготовка ще 40 тисяч військовослужбовців ВПС і цивільних осіб. 

 

Зокрема, мета полягає у тому, щоб захистити Сполучені Штати від ядерної зброї, забезпечити ефективний ядерний стримуючий механізм та перемогти можливу "однорідну загрозу" від розвинених країн, таких як Китай та РФ.

 

"Нам потрібно чітко зрозуміти, що потрібно для захисту життєво важливих національних інтересів цієї країни", - додала вона.

 

Попри те, що запропоноване збільшення ще не було використано у бюджетних планах Пентагону, начальник штабу ВПС генерал Девід Голфейн підкреслив, що зміни є необхідними для забезпечення того, щоб США могли зберегти своє військове домінування.

 

Нагадаємо, Сенат Сполучених Штатів схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік.

 

Як повідомлялося, 14 серпня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" (NDAA). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.