НОВИНИ

Щоб припинити договір про дружбу з РФ, потрібне рішення Ради – Клімкін

У ВР зареєструють законопроект про непродовження даного договору.

Щоб припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією необхідно не лише надіслати повідомлення про дане рішення у Москву,  а й відповідне рішення Верховної Ради.  Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це повідомляє "Європейська правда".

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час засідання Євроатлантичного форуму у Києві.

 

Так, дане рішення парламенту знадобиться, оскільки 20 років тому цей договір був ратифікований у Раді.

 

Наголошується, що у зв’язку з цим найближчим часом у ВР буде зареєстрований законопроект про припинення дії цього документу.

 

"Ми в загальному пакеті (щодо непродовження договору, - Ред.) подали проект цього документу", - зауважив глава українського дипвідомства.

 

Нагадаємо, 17 вересня президент Петро Порошенко увів в дію рішення РНБО про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ.

 

16 квітня Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією.

 

Як повідомлялось, 28 серпня  Порошенко повідомив, що найближчим часом очікую від Міністерства закордонних справ України пакет документів необхідний для припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. 

 

Додамо, що 6 вересня РНБО затвердила рішення щодо непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, підписаного у 1997 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.