НОВИНИ

Генсек НАТО заявив, що Альянс виступає за політичне врегулювання ситуації в Україні

Столтенберг підтвердив, що НАТО і союзники "надають серйозну допомогу Україні".

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що переговори є єдиним вірним шляхом врегулювання ситуації щодо України. Про це він заявив в інтерв'ю медіапорталу Axios.

 

"США прийняли рішення про надання (Україні – Ред.) додаткової матеріальної допомоги. Але, що ще більш важливо, ми підтримуємо зусилля з пошуку політичного рішення шляхом переговорів, зусилля з реалізації мінських угод. Ми не бачимо іншого рішення, крім політичного, за допомогою переговорного процесу", – наголосив Столтенберг.

 

Водночас він підтвердив, що НАТО і союзники "надають серйозну допомогу Україні, політичну підтримку її територіальної цілісності і ніколи не визнають анексію Криму".

 

Зокрема, за його словами, ця допомога полягає в підтримці проведених Києвом реформ, удосконаленні управління, кіберпростору.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 вересня планує проголосувати в першому читанні за законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес заявив, що закріплення в Конституції курсу України до членства в НАТО є суто внутрішньою справою України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.