НОВИНИ

В окупованому Криму затримали двох свідків обшуку

Згодом Ельдара Умерова і Селіма Тейфукова відпустили.

У четвер, 13 вересня, у Бахчисараї було затримано Селіма Тейфукова й Ельдара Умерова, які фіксували на свої мобільні телефони дії російських силовиків під час обшуку в будинку активіста «Кримської солідарності» Османа Белялова. Про це повідомляє «Кримська солідарність» у Facebook.

 

"Співробітники силових структур затримали Селіма Тейфукова і Ельдара Умерова, які фіксували на свої мобільні телефони дії силовиків. Спочатку до них підійшли працівники поліції і попросили документи, і відразу ж люди в масках затримали активістів, обмеживши їм свободу пересування", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що їх доправили у відділення поліції в Бахчисараї.

 

Пізніше юрист Руслан Абдурашітов прибув до райвідділу поліції для надання правової допомоги затриманим. Згодом Ельдара Умерова і Селіма Тейфукова відпустили. Їх сфотографували і взяли їхні відбитки пальців.

 

 

Нагадаємо, у четвер, 13 вересня, російські силовики прийшли з обшуками до будинку кримського татарина Османа Бєлялова у Бахчисараї.

 

Як повідомлялося, 4 вересня в окупованому Криму російські силовики прийшли з обшуками до кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва. Після обшуку його затримали

 

Крім того, 4 вересня окупанти на двох машинах вивезли в невідомому напрямку Зарему Куламетову, мати учасника поодиноких пікетів Гірая Куламетова, а також прийшли з обшуками до її будинку.