НОВИНИ

Експертиза підтвердила загибель дитини внаслідок отруєння у таборі «Славутич»

Висновки судмедекспертів долучені до матеріалів справи, а отже, розголошенню не підлягають.

Восьмирічна дівчинка, яку госпіталізували 2 липня, померла 12 вересня внаслідок отруєння у таборі «Славутич. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на голову Київської обласної держадміністрації Олександра Горгана у четвер, 13 вересня.

 

«Висновки судмедекспертів долучені до матеріалів справи, а отже, розголошенню не підлягають. Єдине, що я можу сказати, що розтин підтвердив: смерть дівчинки пов’язана з отруєнням у таборі «Славутич», — повідомив він.

 

Як повідомлялося, 12 вересня в лікарні "Охматдит" померла восьмирічна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору "Славутич", що в Київській області. 

 

Нагадаємо, у приватному дитячому таборі "Славутич" Переяслав-Хмельницького району отруїлися 12 дітей, одна дитина в комі.  Так, ввечері 2 липня до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні була екстрено доправлена дитина 8 років з розладом травлення, організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Її стан кваліфікується, як тяжкий.  Зокрема,  Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі. 

 

Згодом прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у приватному таборі "Славутич" у Київській області.  Зазначається, що за даним фактом внесено відомості ЕГРДР по 1 ч. ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь) КК України.