НОВИНИ

В Україні на півроку заборонили російський телеканал

Дане рішення ухвалила Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на півроку призупинила трансляцію каналу "RTVI" в Україні. Про це йдеться на сайті Нацради.

 

Так, дане рішення прийнято через порушення національного законодавства у частині демонстрування телепродуктів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора, а також за участю персон, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці України. 

 

"За систематичні порушення українського законодавства Національна рада тимчасово - терміном на шість місяців - припинила ретрансляцію в Україні телеканалу "RTVI", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема. оскільки іноземна програма "RTVI" має юрисдикцію Великої Британії, Нацрада проінформує регуляторний орган у сфері телерадіомовлення даної країни про ухвалене рішення.

 

Раніше Нацрада  винесла телеканалу Newsone санкцію у вигляді попередження.

 

Нагадаємо, 1 січня  Нацрада призначила перевірку NewsOne через пропагандистські висловлювання щодо Революції Гідності, а також за позитивне зображення збройних сил Росії.

 

Як повідомлялось, 21 грудня 2017 року Нацрада винесла попередження телеканалам NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") і "ПравдаТУТ" (ТОВ "Інформаційне агентство "ПравдаТУТ") за порушення мовлення у дні пам’яті.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.