НОВИНИ

Французька група Soufflet візьме кредит ЄБРР для роботи в Україні

Кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу, необхідного "дочкам" для роботи на агроринку.

Європейський банк реконструкції і розвитку розглядає проект про виділення французькій групі Soufflet 35 млн євро мультивалютного кредиту для роботи її "дочок" в Україні, Польщі, Румунії, Болгарії, Казахстані та Сербії. Про це йдеться в повідомленні банку.

 

Згідно з повідомленням, рада директорів планує обговорити цей проект на засіданні 3 жовтня.

 

Передбачається, що кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу, необхідного "дочкам" для роботи на агроринку цих країн - від зберігання і переробки в солод до торгівлі агропродукцією.

 

Серед клієнтів вказані Soufflet Agro Ukraine і Soufflet Agro Polska, які є 100% "дочками" групи Soufflet.

 

ТОВ "Суффле Агро Україна" в першому півріччі 2018 року збільшило виручку на 60,3% - до 2,706 млрд гривень, скоротивши чистий прибуток на 2,8% - до 109,93 млн гривень.

 

У минулому році компанія наростила виручку більш ніж удвічі - до 3,834 млрд гривень, отримавши чистий збиток 23,23 млн гривень в порівнянні з 31,49 млн гривень чистого прибутку роком раніше.

 

Нагадаємо, 11 березня стало відомо, що ЄБРР виділив майже €26 млн на будівництво трьох сонячних електростанцій в Україні. А у 2017 році Україна отримала 581 млн євро, ввійшовши у топ-3 за обсягами фінансування від ЄБРР.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.