НОВИНИ

В аеропорту "Бориспіль" другий день тривають обшуки

Гендиректор аеропорту підпсав наказ щодо відсторонення усіх працівників відділу від виконання службових обов'язків на час проведення слідчих дій.

У середу,  29 серпня, близько 20:00 представниками Прокуратури Київської області спільно з поліцією було проведено обшук на території Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” в робочих кабінетах працівників та керівника відділу матеріально-технічного забезпечення. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

 

Зазначається, що згідно з ухвалою суду та інформацією від юристів підприємства аналогічні слідчі дії також тривали за адресами проживання даних працівників.

 

У четвер, 30 серпня, обшуки на робочих місцях у виробничій будівлі, в якій розміщено кабінети працівників відділу тендерних закупівель та матеріально-технічного забезпечення, тривають.

 

“Мені важко коментувати ситуацію, якою я не приємно вражений. Мною підписано наказ щодо відсторонення усіх працівників відділу від виконання службових обов'язків на час проведення слідчих дій. Крім того, ми створили робочу комісію для аналізу реєстру договорів та закупівель, актів виконаних робіт, проведених платежів. На час роботи комісії усі платежі будуть тимчасово призупинені”,- повідомив Генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін.

 

Нагадаємо, 18 червня Верховний Суд України визнав правомірним рішення Антимонопольного комітету України щодо штрафування міжнародного аеропорту "Бориспіль" на 12, 78 мільйонів гривень.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.