НОВИНИ

Ситник анонсував нові підозри народним депутатам

З його слів, підготовлені і попередньо узгоджені з прокурорами проекти підозр "по справах, де фігурують, в тому числі, народні депутати України".

Національне антикорупційне бюро України підготувало проекти підозр у справах, в яких фігурують народні депутати, повідомив очільник НАБУ Артем Ситник на брифінгу у п'ятницю, 10 серпня.

 

"Незважаючи на проблеми… детективи і прокурори рухаються, і зараз є цікаві напрацювання по інших справах", – розповів голова НАБУ.

 

З його слів, підготовлені і попередньо узгоджені з прокурорами проекти підозр "по справах, де фігурують, в тому числі, народні депутати України".

 

"І зараз ми будемо намагатись скеровувати їх в САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) для того, щоб у подальшому, можливо, навіть виходити на Верховну Раду України", – зазначив Ситник.

 

Також він нагадав, що наразі в суді знаходиться справа екс-нардепа Миколи Мартиненка, депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков ознайомлюються з матеріалами "бурштинової справи", розслідування якої завершене.

 

Нагадаємо, що 26 липня голова НАБУ Артем Ситник повідомив пор свої наміри оскаржити рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про догану очільнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

 

Як повідомлялося раніше, Ситник після заслуховування обвинувачень та свідчень оголосив свій попередній висновок, що Холодницький дійсно порушив законодавство і через свої порушення мав би бути звільненим, однак законодавство цього не передбачає. Ситник запропонував накласти на главу САП догану.