НОВИНИ

США перекинули до Німеччини ескадрилью винищувачів

Винищувачі F-22 прибули на авіабазу у Шпангдалемі 8 серпня.

Військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки перекинули до Німеччини ескадрилью винищувачів F-22. Про це йдеться у повідомленні на сайті ВПС США у Європі.

 

Зазначається, що винищувачі прибули на авіабазу у Шпангдалемі 8 серпня.

 

"ВПС США розмістили на авіабазі у Шпангдалемі, Німеччина одну ескадрилью винищувачів F-22 Raptors, військових льотчиків та супутнє обладнання для проведення повітряних навчань з іншими літаками, розміщеними у Європі", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, на даній базі винищувачі  пробудуть декілька тижнів у рамках навчань, що є частиною європейської ініціативи стримування.

 

Наголошується, що винищувачі використовуватимуть базу Шпангдалем в якості місця базування, однак для проведення тренувань з союзниками по НАТО будуть перекидатися і в інші частини Європи, щоб максимально збільшити можливості для навчання, стримуючи регіональну агресію.

 

Раніше стало відомо, що через східні регіони Німеччини у напрямку країн Балтії та Польщі рухалися дві величезні колони американських бойових машин, у тому числі танків.  Зазначається, що перекидання здійснювалися в рамках операції "Атлантична рішучість" ( "Atlantic Resolve").

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.