НОВИНИ

Антимонопольний комітет оштрафував чотири фармкомпанії за завищення цін на ліки

Умови договорів, укладених між компанією «Рош Україна» і трьома дистриб’юторами, призвели до необґрунтованого підвищення цін на ліки.

Антимонопольний комітет України оштрафував чотири фармацевтичні компанії загалом на понад 18 мільйонів гривень за штучне завищення цін на ліки. Про це у четвер,  2 серпня, повідомила прес-служба комітету.

Комітет визначив, що умови договорів, укладених між компанією «Рош Україна» і трьома дистриб’юторами (ТОВ «БаДМ», ТОВ «Бізнес Центр Фармація» і ПАТ «Альба Україна»), призвели до необґрунтованого підвищення цін на ліки, які закуповувалися українськими бюджетними установами охорони здоров'я в 2012-2016 роках.

 

Повідомляється, що за порушення накладені штрафи на:

ТОВ «Рош Україна» – на суму 9 115 817 грн.

ТОВ «БаДМ» – 5 407 948 грн.

ТОВ «Бізнес Центр Фармація» – 3 207 361 грн.

ПрАТ «Альба Україна» – 339 999 грн. (відсутній дохід, суб’єкт господарювання знаходиться в стадії припинення).

 

"Рішенням зобов’язано товариство з обмеженою відповідальністю «Рош Україна», товариство з обмеженоювідповідальністю «БаДМ»і товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес Центр Фармація» припинити порушення у двомісячний строк з дня одержання рішення", - додали у АМКУ. 

 

Нагадаємо, 29 січня Антимонопольний комітет України запідозрив три компанії у змові та навмисному підвищенні цін на паливо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.