НОВИНИ

Глава МінТОТ повідомив, коли сім'ї політв’язнів отримають виплати від уряду

За словами Черниша, майже рік у ВР перебуває законопроект, який би комплексно вирішив проблему осіб, що незаконно позбавлені свободи.

Глава Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш повідомив, що сім'ї українських політичних в’язнів найближчим часом отримають виплати від уряду. Про це він заявив в ефірі програми "Ваша Свобода".

 

"Уряд схвалив це рішення як тимчасове в рамках бюджетної програми лише на цей рік. Ми вирішили виділити ці кошти. Завтра вони не підуть…я думаю в найближчий час, кілька тижнів, ми завершимо всі бюрократичні процедури, щоб виплатити", – заявив Черниш.

 

За його словами, все одно потрібно схвалити спеціальний закон, який комплексно вирішив проблему політв’язнів.

 

"Майже рік в парламенті перебуває законопроект, який би комплексно вирішив проблему політв’язнів або осіб, що незаконно позбавлені свободи. У даному випадку в Криму і Росії…Маємо восени просити депутатів, щоб вони схвалили закон, в тому числі щодо тих, хто вже вийшов з тюрми, наприклад, Ахтем Чийгоз", – наголосив Черниш.

 

Нагадаємо, 26 червня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомило, що одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень уже отримав 71 українець, якого звільнили з полону бойовиків у грудні 2017 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.