НОВИНИ

Захист Януковича не з'явився на судовому засіданні

Адвокати подали клопотання про нібито поважну причину неявки.

У понеділок, 30 липня, адвокати у справі держзради екс-президента Віктора Януковича не прийшли на суд. Оболонський суд Києва прийняв рішення перенести засідання на вівторок 31 липня. Про це інформує УНІАН 

 

Як повідомляється, суддя Владислав Дев'ятко оголосив, що зранку адвокати подали клопотання "про нібито поважну причину неявки". 

 

За словами судді, це вже третє звернення адвокатів до Верховного Суду з проханням змінити підсудність і "фактично зрив дебатів".
 

Нагадаємо,  Оболонський районний суд Києва сьогодні мав перейти до фінальної стадії процесу про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

 

16 липня на засіданні Оболонського районного суду Києва головуючий суддя Владислав Дев’ятко повідомив, що колишнього президента Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді, викликали в суд на допит близько 60 разів.

 

19 квітня Оболонський районний суд Києва у справі щодо держзради екс-президента Віктора Януковича перейшов до стадії судових дебатів, однак адвокати Януковича самовільно покинули зал судового засідання.

 

Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.