НОВИНИ

США планують виділити $250 мільйонів на безпекову допомогу Україні

З них 50 мільйонів доларів мають бути спрямовані на летальні види озброєнь.

Конгрес Сполучених Штатів Америки спланував виділення 250 млн доларів на безпекову допомогу Україні у 2019 році. Про це повідомляється на сторінці Посольства України в США в Facebook у вівторок, 24 липня.

 

«Сенат і Палата представників Конгресу США узгодили проект закону про «Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони», - інформують у Посольстві.

 

"Сума коштів, яка виділяється Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні, визначена обсягом 250 млн дол. Із зазначеної суми 50 млн дол. має бути спрямовано на летальні види озброєнь", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що проект закону має бути проголосований Сенатом і Палатою представників Конгресу та переданий на підпис президентові.

 

Нагадаємо,  26 червня Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. 

 

13 червня Європейський парламент  проголосував за надання Україні одного мільярда  євро макрофінансової допомоги. 

 

Як повідомлялося, 29 травня Рада міністрів Євросоюзу ухвалила угоду із Європарламентом щодо нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму 1 мільярд євро. Ці кошти покликані покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Зокрема, ними підтримуватиметься стабілізація економіки і програма структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.