НОВИНИ

З осені мовлення на Донбасі та в Криму стане україномовним - НРУТР

Також Костинський додав, що зараз закон дозволяє мовлення будь-якою мовою, головне, щоб це були українські передачі та національний продукт..

Починаючи з жовтня 2018 року українські засоби масової інформації (ЗМІ), які ведуть мовлення на окуповані території Донецької й Луганської областей, а також на територію анексованого Російською Федерацією (РФ) Криму, будуть вести програми на 75% українською мовою. Про це заявив член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський.

 

Також Костинський додав, що зараз закон дозволяє мовлення будь-якою мовою, головне, щоб це були українські передачі, національний продукт, європейський продукт, а також є відповідна квота європейського продукту.

 

"З жовтня мова ведення передач на 75% буде відбуватися саме українською мовою. Ми ведемо мовлення не на ті території, які ми вкрали у Росії, а на ті, які Росія вкрала в України. І українська мова не є проблемною, я кажу вам це як кримчанин. Якщо ви отримуєте доступ до якісної журналістики, то мова не має значення" - зазначив він.

 

Нагадаємо,11 травня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під час засідання призначила виїзну позапланову перевірку телеканалу "Інтер" через трансляцією 9 травня концерту "Победа. Одна на всех", в якому виявлені ознаки пропаганди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.