НОВИНИ

Киян попередили про можливе відключення гарячої води, світла і тепла

Зокрема, з 1 серпня можуть початися перебої з електропостачанням, а також існує загроза зриву опалювального сезону.

У Києві з 1 серпня можуть відключити гарячу воду, якщо не буде вирішено питання правонаступництва боргів ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України". Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелєєв.

 

За його словами, це пов'язано з тим, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" 1 серпня має отримати в управління генеруючі об'єкти столиці ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, проте Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу компанії, поки вона не визнає правонаступництво боргів Київенерго.

 

"Зараз сім тисяч будинків без гарячого водопостачання. Частина з них – це гідравлічні випробування, але якщо питання не буде вирішене, то місто буде без гарячої води, крім зони обслуговування Дарницької ТЕЦ", – наголосив Пантелєєв.

 

Крім того, він зазначив, що з 1 серпня можуть початися перебої з електропостачанням, а також існує загроза зриву опалювального сезону.

 

"Загроза зриву (опалювального сезону – Ред.) є, якщо в цій справі не буде знайдений розумний компроміс. Більше того, ми наближаємося до 1 серпня, коли місто повертає в управління громади Києва ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, які крім тепла, виробляють електроенергію, і питання постачання цих об'єктів газом є дуже актуальними. Якщо питання не вирішиться, можуть бути перебої з електропостачанням", – додав заступник голови КМДА.

 

Як повідомлялося, з 1 серпня Київтеплоенерго отримає в управління генеруючі об'єкти (ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, завод "Енергія"). 22 травня влада Києва повідомили, що Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу з Київтеплоенерго через борги попереднього оператора Київенерго. Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 січня 2018 року становила 4,7 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.