НОВИНИ

Поліція Британії повідомила про новий інцидент у Солсбері

Згодом правоохоронці заявили, що наразі немає ніякого занепокоєння про здоров'я чоловіка, якого знайшли біля ресторану Zizzi.

Правоохоронці Великої Британії повідомили, що в місті Солсбері, де в березні були отруєні екс-розвідник Сєргєй Скріпаль та його дочка, стався інцидент з чоловіком. Про це йдеться в повідомленні місцевої поліції в Twitter.

 

"Стався інцидент на Касл-стріт, Солсбері, пов'язаний з участю чоловіка, якому близько 30 років. Враховуючи розслідування інцидентів у Солсбері та Еймсбері, ми вживаємо заходів для гарантування громадської безпеки", – йдеться в повідомленні.

 

У поліції додали, що не хотіли б нікого лякати, але сподіваються, що люди "розуміють причини для таких заходів".

 

Водночас британські ЗМІ повідомляють, що поліція перекрила одну з доріг в Солсбері після того, як чоловік відчув себе зле близько Zizzi, у якому 4 березня обідали колишній полковник ГРУ і його дочка.

 

Так, постраждалий чоловік був доставлений в лікарню Солсбері.

 

Згодом у поліції заявили, що наразі немає ніякого занепокоєння про здоров'я чоловіка або будь-якого ризику для оточуючих.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

 

Як повідомлялося, 9 квітня Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.