НОВИНИ

Україна та ЄІБ підписали угоду на підвищення безпеки українських доріг

Відповідний документ було підписано на саміті Україна-ЄС в Брюсселі.

Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали фінансову угоду на підвищення безпеки українських автомобільних доріг.  Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Зазначається, що відповідний документ було підписано на саміті Україна-ЄС в Брюсселі.

 

"Маючи рівень смертності в ДТП, що втричі вищий, ніж в ЄС, дуже важливо вдосконалити нашу транспортну інфраструктуру. Цьому допомагають інвестиції в безпеку дорожнього руху та інші проекти, як, наприклад, продовження будівництва та модернізація Харківського метрополітену за підтримки європейських фінансових інституцій", - зауважила віце-прем’єр.

 

 

Так, ЄІБ виділяє 75 млн євро, які отримають п'ять найбільших міст України: Дніпро, Київ, Львів, Одеса та Харків.

 

Наголошується, що документ підписано у рамках проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України".

 

Зокрема, проект передбачає здійснення заходів для зниження рівня смертності, травматизму, зменшення кількості ДТП та створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху.

 
Нагадаємо, 9 липня президент  Петро Порошенко  здійснить візит до інституцій Європейського союзу  для участі у саміті Україна-ЄС.  Зазначається, що на саміті лідери України та ЄС обговорять стан імплементації Угоди про асоціацію та перспективи подальшого поглиблення секторальної інтеграції України у сферах цифрового ринку, енергетичного союзу, митної справи, а також впровадження реформ та питання зміцнення енергетичної безпеки.