НОВИНИ

"Бундестаг обурений". Налес розкритикувала американського посла, який зустрівся з німецькими виробниками

Гренелл провів зустріч з керівниками автомобільних концернів Daimler, BMW і Volkswagen у посольстві США в Берліні, щоб знайти рішення у суперечці з приводу мит на автомобілі.

Глава Соціал-демократичної партії Німеччини Андреа Налес розкритикувала американського посла в Берліні Річарда Гренелла через його переговори щодо імпортних мит з німецькими виробниками.  Про це повідомляє Die Welt.

 

Гренелл провів зустріч з керівниками автомобільних концернів Daimler, BMW і Volkswagen у посольстві США в Берліні, щоб знайти рішення у суперечці з приводу мит на автомобілі.

 

"Для мене це новина, що посли ведуть переговори з таких питань", - наголосила глава партії.

 

За її словами, такі питання повинні обговорювати міністри економіки й торгівлі.

 

"Ми не бананова республіка!" - обурилась Налес.
 

Нагадаємо, 20 червня Єврокомісія затвердила рішення щодо запровадження мита на імпорт товарів зі США на загальну суму 2,8 мільярди євро.

 

6 червня ЄС схвалив рішення щодо введення мита на імпорт продукції зі США.

 

Як повідомлялося, 5 травня США призупинили безмитне ввезення товарів з України.

 

1 травня  Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.  

 

Згодом канадський уряд підготував перелік контрзаходів у відповідь на введення Сполученими штатами Америки мита на імпорт сталі і алюмінію з Канади, ЄС та Мексики.

 

29 квітня стало відомо, що  США висунули ультиматум ЄС та Канаді через "митну війну". Тоді Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа вимагала від країн Європейського Союзу та Канади погодитися на квоти на експорт металів в США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.