НОВИНИ

Денисова і комісар РЄ з прав людини обговорили ситуацію із українськими політв'язнями

У скайп-конференції також взяли участь віце-спікер ВР Ірина Геращенко, глава МЗС Павло Клімкін та його заступник Сергій Кислиця.

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Людмила Денисова та комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович під час скайп-конференції обговорили ситуацію з українськими політичними в'язнями. Про це йдеться на сайті українського омбудсмена. 

 

Зазначається, що Денисова разом з віце-спікером Верховної Ради Іриною Геращенко, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та його заступником Сергієм Кислицею у п'ятницю, 6 липня, провели скайп-конференцію з Міятович.

 

 

За словами омбусмена, з Міятович обговорювали ситуацію з українськими політв'язнями, які незаконно утримуються на території Росії, анексованих і окупованих територіях Криму і Донбасу, їх голодування.

 

Наголошується,  що в жовтні цього року, в ході четвертої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, делегація України має намір зустрітися з Міятович для обміну інформацією та обговорення розвитку співробітництва в рамках мандата Комісара Ради Європи з прав людини.

 

Нагадаємо, 1 квітня колишній представник Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович була обрана комісаром Ради Європи на зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.