НОВИНИ

МЗС Ірану викликало європейських послів після арешту іранського дипломата

Заступник міністра закордонних справ Ірану висловив рішучий протест в зв'язку з арештом дипломата.

Міністерство закордонних справ Ісламської Республіки Іран викликало послів Франції, Бельгії і повіреного в справах ФРН в середу в знак протесту проти арешту іранського дипломата. Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на іранські ЗМІ у четвер, 5 липня.

 

За словами офіційного представника МЗС ІРІ Бахрама Гасемі, "заступник міністра закордонних справ Ірану висловив рішучий протест ІРІ в зв'язку з арештом іранського дипломата" і підкреслив, що "він повинен бути звільнений без будь-яких затримок і без будь-яких умов".

 

Заступник міністра закордонних справ у політичних справах Аббас Арагчі під час зустрічі з французьким послом в Тегерані та заступником у справах Німеччини висловив значний протест Ірану проти арешту іранського дипломата та закликав до негайного та беззастережного звільнення.  Він також нагадав про імунітет дипломатичних місій при Віденській конвенції про дипломатичні відносини.

 

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що у Брюсселі заарештовано іранського дипломата разом з двома іншими двома особами, яких підозрюють у підготовці нападу на учасників щорічної конференції Національної ради опору Ірану, що відбулася 30  червня. Міністр закордонних справ Ірану назвав новину неправдоподібною, заявивши, що Тегеран готовий працювати з усіма зацікавленими сторонами, щоб докопатися до суті.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.