НОВИНИ

Трамп запросив президента Єврокомісії у Вашингтон

Президент США запросив Юнкера, щоб обговорити питання торгівлі та введеного мита.

Президент Сполучених Штатів Америки  Дональд Трамп надіслав офіційне запрошення президенту Європейської комісії Жану-Клоду Юнкеру відвідати Білий дім. Про це повідомляє Politico з посиланням на двох представників Євросоюзу.

 

Зазначається, що глава Білого дому відправив запрошення у п'ятницю, 22 червня, для того, щоб обговорити з очільником Єврокомісії питання торгівлі.

 

Зокрема, запрошення прийшло до того, як американський виробник мотоциклів Harley-Davidson оголосив, що про перенесення  частини свого виробництва зі США, аби уникнути тарифів ЄС.

 

У свою чергу, представник прес-служби Єврокомісії заявив, що поки ще занадто рано купувати квитки для Юнкера.

 

"У нас немає дати візиту президента до США", - зауважив він, додавши, що ЄК розглядає цю проблему.

 

Так, Юнкер під час зустрічі G7 в Канаді на початку червня  запропонував, щоб його поїздка до США відбулась якомога швидше для пошуку спільної позицію щодо торгівлі.

 

Нагадаємо, 20 червня Єврокомісія затвердила рішення щодо запровадження мита на імпорт товарів зі США на загальну суму 2,8 мільярди євро.

 

6 червня ЄС схвалив рішення щодо введення мита на імпорт продукції зі США.

 

Як повідомлялося, 5 травня США призупинили безмитне ввезення товарів з України.

 

1 травня  Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.  

 

Згодом канадський уряд підготував перелік контрзаходів у відповідь на введення Сполученими штатами Америки мита на імпорт сталі і алюмінію з Канади, ЄС та Мексики.

 

29 квітня стало відомо, що  США висунули ультиматум ЄС та Канаді через "митну війну". Тоді Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа вимагала від країн Європейського Союзу та Канади погодитися на квоти на експорт металів в США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.