НОВИНИ

НАБУ почало розслідування з приводу фактів корупції у ФФУ

Справу відкрили на підставі звернень громадських організацій і після публікацій відповідних матеріалів в пресі.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало розслідування відносно посадових осіб щодо можливих фактів корупції при виділенні коштів на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ у четвер, 14 червня.

 

Зазначається, що справу відкрили на підставі звернень громадських організацій і після публікацій відповідних матеріалів в пресі.


"Відомості до ЄРДР внесені на виконання ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України. Попередня правова кваліфікація – ст. 366-1, ч.3 ст.368-2, ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.
Принагідно зазначаємо, що факт внесення відомостей до ЄРДР жодним чином не свідчить про те, що з боку тієї чи іншої особи дійсно мали місце неправомірні дії. З метою встановлення об’єктивних фактів та збору доказів і проводиться досудове розслідування", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 16 червня 2017 року президент Федерації футболу України, народний депутат фракції "Блок Петра Порошенко" Андрій Павелко переобраний на посаду президента ФФУ.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.