НОВИНИ

Помпео заявив, що санкції проти Північної Кореї діятимуть до повної денуклеаризації

В тексті угоди, підписаної лідерами США і КНДР під час саміту, не було зазначено конкретних термінів денуклеаризації.

Держсекретар США Майк Помпео заявив, санкції проти Північної Кореї залишаться в силі до повної денуклеаризації КНДР. Про це інформує Reuters у четвер, 14 червня. 

 

"Позиція президента Трампа була зрозуміла щодо послідовності денуклеаризації і звільнення від санкцій. Ми збираємося домогтися повної денуклеаризації; тільки тоді буде звільнення від санкцій", - повідомив  Помпео.

 

Зазначимо, що в тексті угоди, підписаної між лідерами США і КНДР під час саміту, не було зазначено конкретних термінів денуклеаризації Корейського півострова. У свою чергу, глава Держдепу наголосив, що в США очікують добитися "головного етапу роззброєння" протягом двох з половиною років.

 

 

Раніше державний секретар США Майк Помпео повідомив, що для повного роззброєння Північної Кореї потрібно кілька років, а основний етап денуклеаризації завершиться до 2020 року.

 

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміт.