НОВИНИ

На вулицях Києва встановили прострілені металеві силуети для згадку про те, що війна поруч

Автором проекту є Олесь Кромпляс, який у 2014 році брав участь в операції зі звільнення Маріуполя.

У рамках проекту добровольця та документаліста Олеся Кромпляса «Війна поруч» на вулицях Києва встановили низку металевих силуетів.

 

«Проект «Війна поруч» покликаний нагадати українцям, що на Сході їхньої держави, зовсім поруч, триває ось уже п’ятий рік поспіль жорстока боротьба за їхні життя, нагадати, якою ціною вдалося зупинити агресора та зірвати його ординські плани», - повідомляє Український інститут національної пам’яті.

 

 

Силуети розташовані на Михайлівській площі, набережній на Поштовій площі, у Парку імені Петра Сагайдачного, Парку імені Тараса Шевченка, на майдані Незалежності та біля станцій метро «Олімпійська», «Льва Толстого», «Хрещатик», «Арсенальна», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Поштова площа», «Контрактова площа».

 

 

Вулична експозиція буде відкрита для перегляду з 13 червня по 22 липня. На кожному силуеті є посилання, за допомогою якого можна прочитати розповіді очевидців перших днів війни.

 

Крім того, у рамках проекту відбудеться фотовиставка Олеся Кромпляса «Звільнення Маріуполя. Літо війни». Добірка складається з 20 фотографій про звільнення Маріуполя та Іловайська до моменту підписання Мінських угод.

 

Нагадаємо, 8 травня у Києві відкрили виставку про українців в нацистських концтаборах.

Теги