НОВИНИ

"Спіть спокійно". Трамп оголосив, що ядерної загрози з боку КНДР більше немає

За словами президента США, у Північної Кореї є великий потенціал.

Президент Сполучених татів Америки Дональд Трамп після завершння самту у Сінгапурі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином заявив, що ядерної загрози з боку КНДР більше немає. Про це він написав у Twitter.

 

"Тільки приземлився - довга поїздка, але тепер всі можуть почувати себе набагато безпечніше, ніж в той день, коли я вступив на посаду. Більше немає ядерної загрози з боку Північної Кореї. Зустріч з Кім Чен Ином була цікавою і дуже позитивним досвідом. У Північної Кореї є великий потенціал", - наголосив глава Білого дому.

 


 

Крім того, Трамп підкреслив, що раніше екс-президент США Барак Обама заявляв, що Північна Корея є для США найбільш небезпечною проблемою. За словами Трампа, відтепер це не так.

 

"Президент Обама сказав, що Північна Корея є нашою найбільшою і найнебезпечною проблемою. Більше ні - спіть спокійно!", - додав він.

 

 

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміту.