НОВИНИ

У Росії готують нову "партію добровольців" для відправки на Донбас - Тимчук

У Російській Федерації готують нову групу бойовиків, яких відправлять воювати на стороні російсько-окупаційних військ на Донбасі.

У Російській Федерації готують нову групу бойовиків, яких відправлять воювати на стороні російсько-окупаційних військ на окуповонаму Донбасі. Про це координатор групи ІС Дмитро Тимчук написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"У центрі тактичної і вогневої підготовки "Партизан" здійснено набір і почалася підготовка нової партії "добровольців" для участі в бойових діях на сході України у складі російських окупаційних військ. Навчання нового набору проходить з 1-го червня і закінчиться 31 серпня по наступній програмі: курс топографії та орієнтування на місцевості, тактична медицина, курс виживання, спецкурс "Партизан" з ведення бою в місті і лісі, вогнева підготовка з використанням різних видів стрілецької зброї", - проінформував Тимчук.

 

За його словами, протягом останніх чотирьох років даний центр у Санкт-Петербурзі спеціалізується на підготовці диверсантів за спеціальною програмою, що дозволяє в короткі терміни навчити "курсантів" основним навичкам диверсійно-терористичної діяльності.

 

Так, випускники центру призначаються на посади командирів ДРГ, виконують функції інструкторів у складі російських окупаційних військ на Донбасі. За час існування центру підготовлено вже більше 400 терористів.

 

Нагадаємо, у квітні Військово-морські сили Збройних сил України провели навчання з оборони морського узбережжя поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом.

 

Раніше повідомлялося, що Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України провела у Чорному морі спільні тренування з кораблем USS Carney (DDG 64) Військово-Морських Сил Сполучених Штатів Америки.

 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.