НОВИНИ

Полторак повідомив, що США готові виділити Україні черговий транш на оборону

Глава Міноборони також зазначив, що Канада відпрацює перелік оборонного обладнання для надання його ЗСУ.

Міністр оборони Степан Полторак повідомив, що США готові надати Україні черговий транш фінансової допомоги для посилення безпеки й оборони. Про це в п'ятницю, 8 червня, він заявив за результатами зустрічі з міністром оборони США Джеймсом Меттісом у Брюсселі.

 

"Міністр оборони Меттіс наголосив, що США готові видати другий транш фінансової допомоги, яка буде використана для подальших оборонних потреб на засадах нового закону України про національну безпеку", – повідомив Полторак.

 

Він також зазначив, що Канада відпрацює перелік оборонного обладнання для надання його Збройним силам України.

 

У свою чергу, Велика Британія підтримує зусилля України в створенні системи управління ризиками, внутрішнього контролю та управління оборонними ресурсами.

 

Крім того, глава Міноборони додав, що в України високий рівень співпраці з Польщею та Литвою.

 

Як повідомлялося 24 травня, Палата представників Конгресу США підтримала законопроект, який передбачає виділення в 2019 році 250 мільйонів доларів на надання військової допомоги Україні та постачання оборонного озброєння.

 

Нагадаємо, у березні посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон вирішив збільшити військово-технічну допомогу Україні, а також планує виділити гроші на розвиток реформ. Це, за його словами, 200 млн дол. від Пентагона, 95 млн дол. по лінії зовнішніх військових операцій Державного департаменту, і є ще низки програм. Тобто загалом понад $300 млн дол.

 

23 березня президент США підписав закон про бюджетне фінансування США розміром $1,3 трлн, який передбачає допомогу Україні у понад 620 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.