НОВИНИ

МЗС вимагає від РФ звільнити політв’язня Балуха

Зазначається, що життя українця знаходиться під загрозою.

Життя засудженого українського активіста Володимира Балуха, який продовжує голодування в кримському СІЗО більше 80 днів, знаходиться під загрозою. Про це написала речниця МЗС Мар'яна Беца у Twitter.

 

Так, МЗС вимагає негайного звільнення українця.
 

"Політв'язень В.Балух голодує більше 80-и днів в окупованому Криму.Його життя під загрозою Вимагаємо його звільнення", - наголосила вона.

 

 

Нагадаємо, 7 червня адвокат Ольга Дінзе повідомила, що в окупованому Криму незаконно засуджений український активіст Володимир Балух, який 81 день продовжує голодування, хоче, щоб його обміняли та вивезли на материкову Україну. 

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування. 6 червня стало відомо, що український активіст Володимир Балух, який продовжує голодування вже 80 день, втратив 30 кілограмів ваги. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.