НОВИНИ

У МВФ відреагували на звільнення Данилюка з посади глави Мінфіну

Зокрема, представники Фонду стурбовані можливою зміною інституційної ролі відомства.

Міжнародний валютний фонд повідомив, що стурбований зміною ролі Міністерства фінансів у фіскальній політиці після звільнення глави відомства Олександра Данилюка. Про це в четвер, 7 червня, заявив глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні.

 

"Ми не коментуємо персоналії і внутрішні проблеми з персоналом, дозвольте мені прояснити це. Але наші представники висловили стурбованість можливою зміною інституційної ролі Міністерства фінансів. Я відділяю це від персоналій, але ми висловили стурбованість щодо інституційної ролі. Міністерство фінансів має зберегти, з нашої точки зору, центральну і ключову роль у фіскальній політиці. Міністр фінансів – очевидно, важлива фігура у наших консультаціях. Міністр Данилюк був твердим прихильником реформ", – наголосив Райс.

 

Як повідомлялося,  7 червня Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України.

 

Нагадаємо, 6 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. Згодом Комітет Верховної ради України з питань бюджету підтримав проект постанови про звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.