НОВИНИ

Чоловік, який мав убити Бабченка, проходитиме у справі як свідок - Луценко

"Виконавець" замовлення був частиною оперативної комбінації для встановлення і зафіксування остаточної вини організатора та замовника.

Генпрокурор України Юрій Луценко 30 травня заявив, що чоловік, який за планами спецслужб РФ мав вбити російського журналіста Аркадія Бабченка, буде проходити у кримінальній справі як свідок.

 

"Момент, коли Служба безпеки України дізналася про заплановане, із людиною, котрій запропонували дані дії (вбивство Бабченка - ред.), вдалося домогтися співпраці зі слідством. Тобто вчорашній виконавець замовлення був, згідно чинного законодавства, частиною оперативної комбінації для того, щоб встановити і зафіксувати остаточну вину організатора та постаратися дізнатися більше про замовника", - розповів Луценко під час брифінгу.

 

На питання журналістів про роль колишнього АТОшника у цій справі Луценко відповів: "Він буде проходити як свідок"


“Вчорашня оперативна комбінація включає в себе інформування і навіть фото, яке мало призвести замовника та організатора до впевненості у виконаному замовленні, і до певних дій, які можуть стати для нас підставою для пред’явлення підозри та обвинувачення”, - додав Генпрокурор.

 

Нагадаємо, увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.