НОВИНИ

Ігор Котелянець: Родини політв'язнів вирішили організувати захід, присвячений проблемі утримуваних РФ українців

Зазначається, що до події планують залучити АП, МЗС, французьких депутатів та правозахисні організації.

Родичі українських політичних в'язнів вирішили організувати інформаційний захід щодо проблеми  незаконно утримуваних Росією українців. Про це повідомив керівник об’єднання родин політв’язнів Ігор Котелянець у інтерв'ю Тижню.

 

"Ми задумалися зробити інформаційний захід, може восени, залучивши туди українські АП, МЗС, французьких депутатів, і розповісти про цю проблему. Я не знаю, де і з ким цю проблему наші політики обговорюють. Може, десь у кулуарах. Може, говорять про глобальне — російську агресію загалом. І, може, як один із прикладів російської агресії наводять політв’язнів. Але я переконався, що системного інформування немає", – наголосив Котелянець.

 

За його словами, французькі політики "не мають уявлення" про українських політв’язнів.

 

"У тих самих французьких політиків немає уявлення про наших політв’язнів. Про те, як їх викрадають з України, вивозять в РФ і Крим, викрадають, як Гриба з Білорусі. Тому ми задумалися заручитися підтримкою світових правозахисних організацій. Оскільки для того, щоб прийшли потрібні люди, потрібно залучити організації, до яких прийдуть. Наприклад Міжнародну федерацію з прав людини. Це світова визнана організація, яка має виходи на адміністрації президентів, міністрів. І якщо вона організовуватиме подію — на неї прийдуть", – підкреслив керівник об’єднання родин політв’язнів.

 

Нагадаємо, родини незаконно утримуваних РФ українців розповіли французьким політикам про катування українських політичних в'язнів в окупованому Криму та Росії.