НОВИНИ

ПА НАТО усвідомлює загрози з боку РФ та пітримує Україну - Фріз

ПА НАТО підтвердила готовність не лише сповідувати демократичні цінності, права і свободи людини, але і здатність їх ефективно захищати.

На весняній сесії Парламентській асамблеї НАТО у Варшаві більшість делегацій країн підтримує Україну й усвідомлює загрози від дій Росії. Про це заявила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз.

 

"Дуже приємно спостерігати, що під час сесії спостерігається чітка позиція усієї ПА НАТО щодо загроз і викликів, які породжує Росія. Є чітке усвідомлення ведення Росією гібридної війни в усіх її проявах, що вважається загрозою для демократичних країн" - зазначила Фріз. 

 

Фріз ткож зауважила, що під час обговорень на сесії багато уваги було приділено пропаганді, кампанії "неправдивих новин".

 

Також вона додала, що ПА НАТО підтвердила готовність не лише сповідувати демократичні цінності, права і свободи людини, але і здатність їх ефективно захищати. 

 

Голова постійної делегації України наголосила, що переважна більшість делегацій країн в ПА НАТО демонструє підтримку Україні, що дуже добре видно під час роботи в комітетах, обговорення доповідей, підготовки заключних резолюцій. 

 

Нгададаємо, українська делегація в ПА НАТО передала партнерам доповідь щодо розробки Росією біологічної та хімічної зброї.

 

"Як мінімум останні три роки Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок, зокрема Ебола та Марбург, видаючи це за спроби розробки вакцин. Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом віспи. Це підтверджує аналіз більш ніж п‘яти тисяч позицій державних закупівель та наукової активності декількох російських установ, що знаходяться під МО РФ", - повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз.

 

Окрім цього, інша дослідницька установа активно закуповує та проводить дослідження, що вказують на розробку нових бойових отруйних речовин з властивостями нервово-паралітичних газів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.