НОВИНИ

В "ЛНР" заявили, що затримали українських дезертирів

На разі військовою службою правопорядку та правоохоронними органами вживаються заходи щодо розшуку зазначених військовослужбовців

В "ЛНР" заявили, що затримали українських військових з 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які намагалися перейти через сіру зону. Про це повідомляє підконтрольний бойовикам інформаційний ресурс.

 

З 14-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України 25 травня зникли двоє військовослужбовців, а вже наступного дня бойовики заявили про затримання українців.

 

"26 травня двоє озброєних бійців 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які втекли з позицій, були виявлені і затримані при спробі переходу через так звану сіру зону військовослужбовцями народної міліції ЛНР", – заявив представник так званого міністерства оборони "ЛНР" Андрій Марочко.

 

У свою чергу 14-ї бригада  підтвердила на своїй сторінці у Facebook, що 25 травня двоє військовослужбовців самовільно покинули розташування військової частини.

 

На разі військовою службою правопорядку та правоохоронними органами вживаються заходи щодо розшуку зазначених військовослужбовців.

 

Нагадаємо, військовослужбовці Максим Одинцов і Олександр Баранов були затримані у результаті проведення спецоперації СБУ 20 листопада 2016 року на адміністративному кордоні з Кримом. Проходячи службу в одній з військових частин на території Криму, під час окупації півострова вони не виконали наказ прибути на нове місце служби і залишилися на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство. Згодом вони уклали контракти про проходження військової служби у ЗС РФ. Під час допиту, за словами глави СБУ Василя Грицака, затримані визнали провину.

 

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав затримання СБУ військовослужбовців «незаконною провокацією».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.