НОВИНИ

Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї у демілітаризованій зоні

Варто зазначити, що Кім Чен Ин і Мун Чже Ін обговорили процес відновлення перемовин США з Північною Кореєю щодо саміту в червні.

В суботу, 26 травня, лідери Північної та Південної Кореї зустрілись у демілітаризованій зоні на кордоні двох країн. Про це повідомляє BBC. 

 

Варто зазначити, що це вже друга зустріч Кім Чен Ина і Мун Чже Іна.

 

Сторони обговорили процес відновлення перемовин США з Північною Кореєю та ймовірну зустріч лідерів США та КНДР.

 

За інформацією видання, Мун оголосить підсумки переговорів у вівторок вранці.

 

Нагадаємо, 26 травня, президент США Дональд Трамп заявив, що наразі ведуться продуктивні переговори щодо відновлення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином. 

 

Як повідомлялося,  24 травня Трамп  скасував зустріч з лідером Північної Кореї. Зокрема, у відповідній заяві зазначалося, що наразі "неможливо провести цю давно заплановану зустріч", через "величезний гнів та відкриту ворожість" нещодавніх заяв Кім Чен Ина.

 

У свою чергу, заступник голови міністерства закордонних справ Північної Кореї Кім Кє Гван заявив, що Пхеньян досі відкритий до переговорів з Вашингтоном і  готовий провести їх у будь-який час.

 

Нагадаємо, 10 травня президент США Дональд Трамп повідомив, що зустрінеться з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.