НОВИНИ

Президент Угорщини призначив міністрів нового уряду Орбана

Зазначається, що половина нових міністрів не є політиками.

Президент Угорщини Янош Адер у п'ятницю, 18 травня,  офіційно призначив міністрів четвертого уряду прем'єр-міністра Віктора Орбана. Про це повідомляє Daily News Hungary.

 

Зокрема, до нового уряду увійшли 14 міністрів, половина з яких не є політиками.

 

 

Наголошується, що серед міністрів є лише одна жінка - міністр без портфелю Андреа Бартфай-Магер, яка відповідає за національні активи.

 

Угорський президент Янош Áder у п'ятницю офіційно призначив міністрів прем'єр-міністра Віктора Орбана четвертого уряду. ЗСОЛТ Семьен є заступником прем'єр-міністра та міністром без портфоліо, який відповідає за угорські громади за кордоном, церковні справи та національні меншини. Сандор Пінтер продовжує працювати міністром внутрішніх справ, а Міхалі Варга очолить нове фінансове міністерство. Обидва призначені заступниками прем'єр-міністрів.

Петр Сіжарто залишається відповідальним за зовнішньополітичні зв'язки та торговельне міністерство, а Янош Сюлі продовжує працювати міністром без портфеля, який відповідає за модернізацію атомної електростанції "Пакс".

Тибор Бенко - новий міністр оборони та міністр без портфоліо Андреа Бартфай-Магер, відповідальний за національні активи.

Ласло Палкович очолить новий міністерство інновацій та технологій. Іштван Нади - новий міністр сільського господарства та розвитку сільських районів, а Міклош Каслер очолить міністерство людських ресурсів.

 

Нагадаємо, 10 травня  парламент Угорщини проголосував за обрання Віктора Орбана прем’єр-міністром.  Зазначається, що за обрання Орбана проголосували 134 депутати. Так, проти були 28, а 36 - утрималися.

 

25 квітня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан сформував склад нового уряду та представить його найближчим часом.  За даними видань, збереже свою посаду міністр закордонних справ Петер Сіярто, який критикує Україну, зокрема через закон про освіту. Крім того, відразу кілька видань повідомляють про те, що міністр оборони Іштван Шимічко йде з посади, а замість нього в уряд "буде призначений генерал", і це принципове рішення Орбана. 

 

Як повідомлялося, 9 квітня прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан офіційно оголосив про свою перемогу на парламентських виборах.  За даними підрахунку голосів, оприлюднених ЦВК, партія Орбана отримала підтримку 49,24% виборців. Зазначено, що після розподілу "бонусів" від тих партій, які не подолали бар'єр, партія прем'єр-міністра буде мати більше 50% мандатів за партійними списками. Крім того, згідно з повідомленням, партія отримала перемогу у виборах за мажоритарними округами, таким чином вона буде контролювати 2/3 голосів в парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.