НОВИНИ

На бойовиків Донбасу працює близько п’яти тисяч російських фахівців – генерал НАТО

В альянсі переконані, що Росія істотно підтримує окуповані райони Донецької та Луганської областей обладнанням та іншими ресурсами.

На окупованому Донбасі знаходиться від трьох до п’яти тисяч російських експертів. Про це заявив голова Військового комітету НАТО чеський генерал Петр Павел в інтерв'ю Радіо Свобода.

 

За його словами, незважаючи на свої заперечення, Росія істотно підтримує окуповані райони Донецької та Луганської областей обладнанням та іншими ресурсами.

 

 «Вони (росіяни) зберігають всі важливі позиції у військовій структурі. Вони також зберігають важливі посади в місцевій адміністрації, і, якщо вдаватися до цифр, згідно із нашими джерелами, в цих структурах працює приблизно від трьох до п’яти тисяч російських фахівців. Росія також суттєво підтримує ці регіони обладнанням – особливо військовою технікою, важким озброєнням, боєприпасами, усіма матеріально-технічними ресурсами. Отже, в принципі, ми можемо сказати, що без значної підтримки Росії ці два регіони не змогли б вижити», – наголосив Павел.

 

Нагадаємо, для протидії дедалі складнішим кібератакам, кампаніям з дезінформації та пропаганди, а також політичному й економічному тиску на вільні суспільства, НАТО розробило відповідну стратегію боротьби з гібридними загрозами.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.