НОВИНИ

Розвідка повідомила, що в ОРДО бойовик застрелив мирного жителя

Відповідний інцидент призвів до акцій протесту серед місцевого населення.

У окупованій Донецькій області бойовик однієї з мотострілецьких бригад так званого першого армійського корпусу у ніч на 29 квітня застрелив мирного жителя. Про це в середу, 2 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"У ніч з 28 на 29 квітня ц.р. офіцер однієї з мотострілецьких бригад т.зв. 1 АК, перебуваючи у будинку, в якому він винаймав житло, застрелив зі штатної зброї цивільну особу. Вказаний факт спричинив обурення місцевого населення та призвів до протестних акцій, у т.ч. блокування руху військової техніки російських окупантів", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, російсько-окупаційна адміністрація вживає заходи для недопущення поширення інформації про зазначений інцидент, який "посилив невдоволення місцевого населення" військовою присутністю РФ на тимчасово окупованій території України.

 

"Найбільш активні громадяни, які виступили з протестами проти свавілля російських окупантів, затримані співробітниками т.зв. "міністерства державної безпеки ДНР", – додали в МОУ.

 

Як повідомлялося 25 квітня, у Росії застосували дисциплінарне стягнення до командира бойовиків так званої "3 ОМБр", офіцера Збройних сил РФ, із позивним "Меркурій".