НОВИНИ

Суд дозволив Фейгіну захищати Сущенка в іншому статусі

Фейгін також наголосив, що очікує повернення судом статусу адвоката.

Московський міський суд у п'ятницю, 27 квітня, допустив Марка Фейгіна, якого нещодавно в Росії позбавили адвокатського статусу, до процесу над українським журналістом Романом Сущенко в якості громадського захисника. Про це Фейгін повідомив у Twitter.

 

"Я допущений судом до розгляду справи Романа Сущенка як інша особа за ч.2 ст.49 КПК України. Також по ст.18 "Про утримання під вартою ..." Сущенко заявив клопотання про мій допуск відвідувань у в'язниці як представника в ЄСПЛ. Тепер я чекаю повернення мого статусу адвоката судом", – написав він.

 

 

Як повідомлялося, колишній адвокат Марк Фейгін повідомив, що 27 квітня в Московському міськсуді буде заявлено клопотання про його вступ, як громадського захисника, у процес у справі незаконно заарештованого українського журналіста Романа Сущенка.

 

24 квітня  Марка Фейгіна, захисника українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, позбавили статусу адвоката.  За його словами, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

 

Нагадаємо, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку.

 

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.