НОВИНИ

Колишній адвокат Сущенка заявив, що підготував сюрприз для ФСБ

Марка Фейгіна заявлять у якості захисника.

У Московському суді у п'ятницю, 27 квітня, відбудеться продовження розгляду справи українського політв'язня, журналіста Романа Сущенка, на якому позбавленого статусу адвоката Марка Фейгіна заявлять у якості захисника.  Про це повідомив Фейгін на своїй сторінці у Twitter.

 

"Сьогодні відновиться засідання Московського міського суду у справі Романа Сущенка. Мене заявлять у якості захисника за ч.2 ст.49 КПК РФ. А ще одне клопотання – сюрприз для суду та ФСБ", - зазначив Фейгін.

 

Як повідомлялося,  24 квітня  Марка Фейгіна, захисника українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, позбавили статусу адвоката.  За його словами, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

 

У ніч на 25 квітня в Росії українського журналіста Романа Сущенка перевели до одиночної камери. 

 

Нагадаємо, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку.

 

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.