НОВИНИ

У Мінфіні США повідомили, що санкції проти олігархів РФ виправдали очікування Трампа

Мнучин наголосив, що санкції проти Росії мають "необхідний вплив".

Міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що санкції проти російських олігархів дали той ефект, якого вимагала адміністрація американського президента Дональда Трампа. Про це пише Bloomberg.

 

Мнучин наголосив, що санкції проти олігархів, близьких до російського уряду, мають "необхідний вплив".

 

Водночас він не виключив запровадження додаткових санкцій, заявивши, що адміністрація не боїться і буде використовувати ці інструменти.

 

Нагадаємо, 18 квітня речниця Державного департаменту США Хезер Нуаерт заявила, що введення нових санкції проти Росії наразі перебувають на розгляді у Білому домі. 

 

6 квітня Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.  Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов,  глава наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Міхаїл Фрідман, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.