НОВИНИ

Кінець ери Кастро. На Кубі обрали нового президента

Зазначається, що вперше за майже 60 років головою держради буде людина не з родини Кастро.

Національна асамблея Куби вибрала головою державної ради 57-річного Мігеля Діаса-Канеля. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Зазначається, що раніше Діас-Канель був першим заступником голови ради.  

 

Зокрема, Рауль Кастро, який обіймав дану посаду останні 12 років, залишить пост, однак залишиться на чолі Компартії.

 

 

Наголошується, що вперше за майже 60 років головою держради буде людина не з родини Кастро.

 

Нагадаємо, 9 листопада 2017 року Міністерство фінансів США затвердило нові поправки до постанови про економічні санкції проти Куби. Обмеження стосуватимуться фінансових операцій, перевезень, освітнього туризму та рекреаційного туризму. Зокрема, громадянам США буде заборонено здійснювати фінансові транзакції з установами Куби, які потрапили до санкційного списку.

 

28 грудня 2016 року Кубинська Національна асамблея прийняла закон, яким вводиться заборона увічнювати ім'я покійного лідера кубинської революції Фіделя Кастро шляхом його присвоєння публічним місцям. Рішення було прийняте згідно з останньою волею команданте.

 

Як повідомлялося, лідер кубинської революції Фідель Кастро помер 26 листопада 2016 року на 91-му році життя. Через хвороби Кастро тимчасово пішов у відставку в липні 2006 року, перш ніж офіційно передав владу своєму братові в 2008-му. Він керував країною протягом 47 років. В останні роки Кастро рідко з'являвся на публіці, хоча продовжував писати газетні статті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.