НОВИНИ

Кабмін змінив дату святкування Дня прикордонника

Раніше прикордонники відзначали своє професійне свято 28 травня.

В Україні День прикордонника відзначатимуть 6 травня. Відповідний указ президента в середу, 18 квітня, підтримав Кабінет міністрів.

 

"Розробкою нормативно-правового документа займалася Адміністрація Держприкордонслужби. На їх думку, встановлення Дня прикордонника України 6 травня матиме духовно-патріотичне значення для особового складу, оскільки в цей день вшановується пам’ять Георгія Побідоносця, який є покровителем відомства", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, раніше прикордонники відзначали своє професійне свято 28 травня, адже саме в цей день у 1918 році була створена прикордонна охорона Російської РФСР.

 

Крім того, за даними Інтерфакс-Україна, уряд схвалив проекти указів президента, зокрема про День Державної фіскальної служби, День професійних спілок та День працівника Державної кримінально-виконавчої служби.

 

Як зазначається, у проектах указів передбачається, що День професійних спілок відзначатиметься у другу неділю жовтня, а День працівника Державної кримінально-виконавчої служби – 22 квітня. Повідомляється, що також пропонується заснувати День Державної фіскальної служби 21 травня (замість Дня співробітників податкової і митної служби, який святкували 18 березня).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.