НОВИНИ

У Пентагоні визнали, що з боку РФ існує реальна військова загроза

Зазначається, що останні навчання Росії «Захід-2017» свідчать про те, що вона може розгортати системи кіберзагроз разом з військовими засобами.

Заступник міністра оборони Сполучених Штатів Америки з питань міжнародної безпеки Роберт Карем заявив про реальну військову загрозу з боку Росії. Про це він повідомив під час свого виступу на Київській безпековій конференції у п'ятницю, 13 квітня.

 

«Загроза з боку хакерів є реальною, так само як і загроза військового характеру і останні виступи Путіна щодо нарощування військової могутності Росії також говорять про це. Ця провокативна риторика підтримується значними капітальними вкладеннями у зміцнення військової машини», - зазначив Карем.

 

Він також підкреслив,що останні навчання Росії «Захід-2017» свідчать про те, що вона може розгортати системи кіберзагроз  разом з військовими засобами.

 

Також Карем заявив про стурбованість щодо порушення Росією міжнародних договорів.

 

«Це показує, що існує виклик і спроби переписати світовий порядок. Росія постійно порушує міжнародні правила, в тому числі конвенцію про заборону хімічної зброї», - зауважив він.

 

За словами заступника міністра оборони США, Росія, крім застосування права вето в Раді безпеки ООН, не впроваджує навіть ті резолюції ООН, які вона підтримала свого часу.

 

 «Пряме втручання Росії в Сирію дає можливість Путіну підривати міжнародну коаліцію, спрямовану на боротьбу з «Ісламською державою» і не дозволяє припинити конфлікт в Сирії», - додав Карем.

 

Він підкреслив, що в Сирії були зафіксовані «жахливі порушення домовленостей щодо хімічної зброї». За його словами США зараз аналізують можливі відповіді на такі випадки порушення міжнародного права.

 

Як відомо, 12-13 квітня 2018 року в Києві проходить 11-ий Київський Безпековий Форум.

 

Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу обговорять глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах, а також важливість України для регіональної та європейської безпеки та демократії.


Раніше під час виступу на Київській безпековій конференції заступниця генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер заявила, що українські євроатлантичні прагнення є не ідеалістичними, а реалістичними.